“Намагання штурму будівлі посольства РФ вигідне кремлівській хунті”, – заява організацій Майдану

Біля посольства РФ у Києві. Фото з соцмереж
Біля посольства РФ у Києві. Фото з соцмереж

Центральна Рада Сотень, Координаційна Рада Майдану, Люстраційний комітет, Maidan Press Center та інші організації та ініціативи Майдану офіційно заявлили, що не мають жодного стосунку до організації акції протесту під стінами посольства РФ. Про це йдеться у заяві, яку поширив Maidan Press Center.

«Вважаємо, що намагання штурму будівлі посольства РФ вигідне ворогам України, перш за все кремлівській хунті, яка зможе використати ці події проти інтересів українського народу. Частина сотень Самооборони Майдану на даний момент підтягуються до посольства РФ з метою запобігти можливому загостренню ситуації та не допустити провокацій», - написано в офіційному повідомленні.

Читайте також. У прямому ефірі: на огорожі посольства РФ у Києві – вже прапор України. Посольство трощать (Відео)

«Ми розуміємо обурення українців, чиї сини, брати та чоловіки щодня гинуть на Сході нашої країни від рук кремлівських найманців, захищаючи територіальну цілісність держави, мир та спокій наших громадян. Але вважаємо, що існують більш дієві методи впливу на країну-агресора. А саме: відкликання посольства України з Росії, розірвання дипломатичних відносин, повне перекриття державного кордону з Російською Федерацією, блокування рахунків та майна російських державних компаній», -йдеться у заяві.

«Український народ веде війну за Незалежність та право на майбутнє! Ми не можемо піддаватися емоціям, допомагаючи ворогу. Слава Україні!», - резюмують майданівці.