Наливайченко сьогодні попрацював телефоністом (Фото)

Усі фото - з сайту СБУ
Усі фото – з сайту СБУ

Сьогодні громадські активісти організацій «Патріот» та «Підтримай армію України» разом з головою СБУ Валентином Наливайченком взяли участь у роботі гарячої телефонної лінії Служби безпеки для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією, повідомляє прес-центр СБУ.

Голова СБУ домовився з активістами про співпрацю і об’єднання зусиль для більш ефективної роботи гарячих телефонних ліній, які працюють у різних відомствах та волонтерських організаціях. Домовилися про оперативний обмін інформацією та необхідність у перспективі створити єдиний call-центр за участі усіх силових відомств та ГО.

Лінія працює цілодобово з 31 липня за безкоштовним номером 0 800 501 482.

Валентин Наливайченко особисто прийняв декілька телефонних дзвінків. Одна із заявниць з міста ЕнергодарНаливайченко біля дівчат Запорізької області поскаржилася на сепаратистські заклики в ефірі місцевого телеканалу. Голова СБУ одразу доручив перевірити телеканал і вжити заходів правового реагування та взяв це питання на особистий контроль.

Робота операторів call-центру на сучасному багатоканальному обладнанні дає свої результати. Перші дзвінки почали надходити відразу після анонсування гарячої телефонної лінії. За тиждень надійшло більше тисячі повідомлень.

Переважно це повідомлення про підозри щодо сепаратистської діяльності або терористичної загрози. Такі сигнали негайно направляються до штабу Антитерористичного центру для оперативного реагування.

Чимала кількість дзвінків стосується корупційних дій чиновників у різних регіонах України. Усі дані про корупційні дії фіксуються та вже опрацьовуються у підрозділі СБУ по боротьбі з корупцією, в тому числі в регіонах.

Наливайченко дивитьсяОператори не просто вислуховують громадян, але й, якщо заявник не проти, обов’язково записують дані для зворотнього зв’язку. Часто питання потребують часу для втручання певного підрозділу або інших правоохоронних органів, тому згодом людям неодмінно зателефонують і повідомлять про результат.

У команді людей, які цілодобово приймають дзвінки з усієї України – активісти з Майдану, які хочуть бути корисними людям і працювати над відкритістю Служби.

При потребі до розмови залучається психолог, який може допомогти заявникові у критичній ситуації. Співробітники call-центру можуть спілкуватися і з англомовними абонентами.

Служба безпеки України щиро вдячна усім додзвонювачам за повідомлення, пропозиції та запитання. Переконані, що завдяки небайдужості громадського сектору Служба зможе стати більш відкритою та ефективною, адже наша діяльність завжди спрямована на результативний зворотній зв’язок. До роботи в call-центрі запрошуються громадські активісти, які хочуть долучитися до корисної справи і готові працювати з людьми.