Найуспішніші учні Тернополя будуть отримувати стипендію міськради

Тернопільська міськрада-будівля 7 днівЗагалом таких учнів буде півсотні.

Як повідомили в Тернопільській міській раді, щомісяця кращі школярі будуть отримувати по 300 грн, а випускники отримають виплату одним траншем.

Спеціально створена конкурсна комісія визначатиме кращих учнів шкіл Тернополя, які будуть отримувати щомісячні іменні стипендії від Тернопільської міської ради.

У різних сферах освіти виділили 17 номінацій, у кожній з яких по три учні отримуватимуть щомісяця грошову винагороду впродовж навчального року.

Стипендія буде виплачуватися у розмірі 300 гривень щомісячно протягом усього навчального року, а для учнів 11-х класів – одноразово.

У персональний склад комісії увійшли заступник міського голови Леонід Бицюра, начальник управління освіти і науки Ольга Похиляк, депутат міськради, голова депутатської комісії з питань освіти Володимир Місько, фахівці управління освіти, методисти освітніх центрів міста.

- Усім директорам в Тернополі було дано інформацію, щоб у кожному навчальному закладі склали список дітей, які мають найкращі бали успішності протягом багатьох років, які перемагають на шкільних олімпіадах, в тому числі всеукраїнських, які мають значні здобутки у плані мистецькому і спортивному. Будемо в різних номінаціях визначати кращих з кращих, - зазначила Ольга Похиляк.