Найпопулярнішими в оптових покупців є сосни з Тернопільщини

ялинкиДержавні підприємства Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства вже реалізували 4889 новорічних дерев.

За даними на 19 грудня, лідером із продажу є Бережанське лісомисливське господарство. Воно реалізувало 2980 сосен. Другим за кількістю проданих новорічних дерев є ДП «Кременецьке лісове господарство» – 1525. Кременецькі лісівники теж реалізовували сосну.

Читайте також. Тернопілля: ціни на новорічні ялини зафіксували – 35 грн за деревце 0,75 м

Як повідомили у прес-службі Тернопільського ОУЛМГ, нині більший попит має сосна, адже її легше транспортувати на великі відстані, хвоя не облітає.

- Наразі у нас є оптові замовлення новорічних дерев від підприємців. Хвойні прямують у східні і південні регіони, – говорить системний адміністратор з електронного обліку деревини ДП «Кременецьке лісове господарство», відповідальна за проведення ялинкової кампанії Галина Павловська. – Тож, враховуючи неабиякі відстані до майбутніх покупців, замовники враховують усі аспекти і замовляють більше сосну, ніж ялину.

Натомість у Бучацькому лісгоспі реалізовують ялину. Всього від старті ялинкової кампанії бучацькі лісівники реалізували їх 331 одиницю. У Чортківському лісовому господарстві - 50 новорічних дерев.

Читайте також. Тернопіль: на бульварі Данила Галицького – жива ялинка (Фото)

Нагадаємо, державні підприємства заготовляють хвойні для новорічних свят на спеціально відведених для цього плантаціях, тож купуючи живе новорічне деревце, ви аж ніяк не шкодите лісовому фондові.

- Лишень перевіряйте наявність бирки перед купівлею ялини чи сосни, - радять фахівці покупцям. - Вона підтверджує легальну заготівлю вибраного вами новорічного дерева.

Софія Левицька