Найманці Плотницького ліквідували базу ОБрОН «Одеса» (Відео)

imagesСьогодні зранку, 10 січня, базу ОБрОН «Одеса», яка знаходься у Краснодоні оточили озброєні найманці «Вагнера». Вони поставили ультиматум про повну здачу зброї, або ж, в іншому випадку, будуть роззброювати силовим шляхом. Про це повідомляє “Інформатор”.

«Із самого ранку підрозділ приватної військової компанії з підтримкою важкої техніки окружили базу ОБрОН «Одеса» і запропонували здати зброю. Це робиться для того, щоб підпорядкувати собі всі бойові підрозділи, які знаходяться на території ЛНР, щоб вони були повністю підпорядковані центру і не заважали махінаціям», – розповідає командир ОБрОН «Одеса» із позивним «Варяг».

У той же час повідомляється, що операцію зачистки провів російський спецназ, який приїхав цієї ночі.

“У нас сьогодні заміс. Російський спецназ, імовірно підрозділ “Вимпел”, за підтримки важкої техніки, оточив бази дислокації місцевого батальйону “Одеса”. Купа снайперів. Пропонують бойовикам здатися або будуть штурмувати. Причина – незрозуміла. Але дуже нагадує зачистку. Маршрутки на Луганськ не пускають – перекривають дороги. Спецура, судячи з усього, зайшла в Україну сьогодні вночі. Все явно професіонали, однозначно російські, раніше їх тут не було видно”, – повідомляють жителі Краснодона.

У підсумку базу ОБрОН “Одеса” все ж таки роззброїли. Також одночасно роззброїли і міліцію Краснодона. Обійшлося без загиблих.

«Особовий склад зараз здає зброю, жертв немає, постраждалих так само», – повідомляють місцеві.

Нагадаємо, раніше подібна зачистка пройшла в Антрациті і Лутугіно, проте там без бою не обійшлося.