Найкращі бюджетні вінілові програвачі

Onkyo CP-1050 Black

Інтерес до вінілових платівок останніми роками багаторазово зріс і причина криється не лише у захопленні ретро-стилем. Саме вінілові платівки здатні дати неповторне, тепле звучання.

Вся музика, яку ми звикли слухати, відтворюється в цифровому вигляді, тоді як вініл це аналогове звучання. Цифра дозволяє відтворювати музику в широкому частотному діапазоні, але всю інформацію закодувати в цифровому коді неможливо. Тому аналогове звучання відрізняється такою незвичайною теплотою, особливим тембром. Представляємо найбільш популярні, доступні вінілові програвачі.

ION Audio - стильний та компактний

Цей програвач можна назвати компактним, тому ви можете брати його з собою в подорожі. Незважаючи на малі габарити, програвач відрізняється розширеними можливостями, серед яких функція оцифровки, вбудовані динаміки. Надійні акумулятори забезпечують тривалу автономну роботу без необхідності підзарядки. USB-порт дозволяє підключатися до комп'ютера. Корпус має пилозахисне виконання, тому йому не страшні перевезення.

Pro-Ject Primary OM5e - просте управління

Програвач вінілових дисків від відомої австрійської компанії готовий до використання одразу після розпакування. Вам не потрібні тривалі налаштування, ви можете просто встановити платівку та насолодитися її звучанням.

Pro-Ject Primary Phono USB (OM5e картридж)

Стіл виготовлений з міцного МДФ, оснащений ніжками з гумовими вставками, що демпфують. Двигун змінного струму, з низьким рівнем шуму, передає оберти за допомогою круглого силіконового пасика. Диск, що обертається, також виготовлений з МДФ і доповнений фетровим матом.

Основні переваги моделі:

  • низький рівень вібрації завдяки синхронному мотору;
  • основний підшипник із нержавіючої сталі;
  • 8.6-тонарм з алюмінію із сапфіровими підшипниками;
  • позолочений роз'єм RCA;
  • звукознімач Ortofon OM5e.

Звукознімач Ortofon OM5e відрізняється високою якістю та відмінним запасом міцності, може пропрацювати 800-1000 годин.

Audio-Technica AT-LP60 - бездротове підключення

Audio-Technica AT-LP60 Bluetooth

Ще один варіант компактного вінілового програвача, в стильному та сучасному дизайні. Головна відмінність Audio-Technica AT-LP60 – це бездротове з'єднання Bluetooth. Завдяки підтримці цієї технології, ви можете встановити програвач в одній кімнаті, а насолоджуватися ідеальним звучанням - в іншій. У пам'яті програвача може зберігатися до восьми пар навушників та динаміків.

У даній моделі повністю автоматичне керування, що додатково спрощує експлуатацію та запуск платівок. Двигун змінного струму забезпечує дві швидкості обертання. Також тут встановлений фірмовий звукознімач MM зі змінною алмазною голкою. Мінімалістичний дизайн та інтуїтивне управління роблять програвач кращим пристроєм для аудіоманів-початківців.

Вибрати ці або підібрати інші моделі вінілових програвачів ви можете у магазині ShowTime.