Найкращі автомобілі економкласу

Попри популярну думку про те, що дорого — не завжди означає якісно, автомобілі економкласу в ряді випадків можуть бути не гіршими, ніж авто з бізнес-сегменту. Ця проста істина також працює і в інших сферах. Наприклад, замість покупки машини набагато вигідніше може бути прокат авто Хмельницький може запропонувати вам безліч привабливих варіантів, особливо на NarsCars.

Однак, ми докладніше зупинимося саме на автомобілях економкласу, перерахувавши найкращих їхніх представників.

Chevrolet Spark

Класичний хетчбек, який має незвичайний і стильний зовнішній вигляд. Однак це не єдина його перевага. До них також можна віднести:

• хорошу керованість;

• багату базову комплектацію;

• маневреність;

• невелика витрата пального;

висота кліренсу, якої достатньо для поганих доріг.

За наявності багатьох переваг ціна на прокат цього авто досить низька.

Hyundai Accent

Цей автомобіль - еталонний представник економ-класу і в той же час черговий доказ гіпотези "недорого - не означає неякісно". Hyundai Accent поєднує в собі все те, за що ми звикли називати автомобілі високоякісними. А саме: стильний дизайн, гарна керованість, комфортний просторий салон та гарна шумоізоляція.

Peugeot 208

Основний плюс даного автомобіля – це надійність. Також важливою перевагою є задоволення від керування автомобілем, яке може підтвердити будь-який власник цієї марки або той, хто тривалий час їздив на ньому. Слід віддати належне роботі гальм. Якщо спочатку може здатися, що реакція на педаль у автомобіля надмірно гостра, то після звикання почне здаватися, що це в інших автомобілів «неправильні» гальма.

Citroen C-Elysee

Усім відомий «Єлисей» - це живе уособлення слова "надійність" на чотирьох колесах. Його бензиновий двигун оснащений чавунним блоком циліндрів, що гарантує тривалий ресурс силового агрегату. Також автомобіль добре керований і має привабливий зовнішній вигляд.