Найкращі марафонці – у Тернопільському педагогічному університеті (Фото)

6Уже 18-й щорічний марафон “Тернопільської озеряни”, у якому спортсмени долали коло навколо Тернопільського ставу, відбувся 13 вересня.

Участь у ньому взяли 136 бігунів. Серед них – як діти, так і літні люди. А ще – марафонці з сусідніх областей, навіть американець і поляк. Утім, перемогли тернополяни – студенти одного з вишів.

Читайте також. Тернопіль: Олена Підгрушна та її тренери отримуватимуть по 15 тис. грн від Президента

Організатори заходу – управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської обладміністрації, управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Тернопільське обласне відділення Національного Олімпійського комітету України та Тернопільська обласна федерація легкої атлетики.

Змагання в рамках «Тернопільської озеряни» проводять з метою популяризації та розвитку оздоровчого бігу, залучення широких верств населення до постійних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди ідеалів Олімпійського руху, повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Перша ліга: “Ниву” суперники розгромили, а ось “Тернопіль” – переміг (Турнірна таблиця)

Уперше у заході взяли участь школярі Тернополя. Понад 150 юнаків і дівчат, подолавши дистанцію вісімсот метрів, отримали сертифікати від обласного відділення Національного олімпійського комітету України. У забігу також взяли участь представники обласного центу спорту інвалідів «Інваспорт».

Переможцем забігу став випускник Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка Руслан Даньків, а серед дівчат – студентка цього ж університету Наталія Олійник. Учениці ОДЮСШ Оксана Пиж та Юлія Грибовська посіли друге і третє місце серед жінок (15-19 років), а Юлію Грибовську відзначили як наймолодшу учасницю забігу серед жінок.

Читайте також. Тернополянам пропонують незвичне змагання – нічне орієнтування в лісі

Паралельно зі змаганнями для дорослих і юних шанувальників бігу відбувалися розважальні естафети у «Містечку здоров’я» серед учнів п’ятих класів Тернополя, а на майданчиках «Динамо» проходили змагання з волейболу, міні-футболу та настільного тенісу. Загалом, участь у заходах, присвячених Дню фізичної культури і спорту, взяли близько 500 людей.

Софія Левицька