Наєв сказав про грандіозні успіхи ООС на Донбасі і пояснив, чому скаженіють бойовики (Відео)

ф1Від початку Операції об’єднаних сил (30 квітня) українські військові відібрали в окупантів Донбасу 15 квадратних кілометрів, взявши цю територію під контроль і повернувши українську владу в кілька населених пунктів, що раніше були “сірою зоною”.

Про це сказав сьогодні на брифінгу командувач ООС Сергій Наєв.

“Під час стабілізаційних дій із початку проведення операції нам вдалося забезпечити та підтримувати повний контроль над лінією дотику, належний рівень безпеки та стабільності в усіх районах. Обладнання лінії розмежування на волноваському, горлівському, сєвєродонецькому та світлодарську напрямках дало змогу взяти під контроль близько 15 кв км української території. Це з урахуванням населених пунктів”, – сказав Наєв, уточнивши, що під контролем України знову Південне (Донецька область) та Золоте-4 (Луганська область).

Те, що бойовики на Донбасі зараз всупереч Мінським угодам інтенсивно застостосовують для обстрілів важке озброєння, включно зі ствольною і реактивною артилерією, Сергій Наєв пояснив тим, що ситуацію проросійські бойовики загострюють напередодні зустрічі Путіна і Меркель, що має відбутись 18 серпня.

Більше продробиць - у сюжеті Телеканал UA: ДОНБАС та повній версії прес-конференції 24 Каналу