Генерал Наєв про Донбас: “Іншого виходу зі збройного конфлікту, ніж здобути військову перемогу, немає і бути не може” (Відео)

Сергій Наєв
Сергій Наєв

“Рішення щодо проведення ООС себе виправдало”, – заявив Командувач ООС Сергій Наєв під час брифінгу, присвяченого підсумку року проведення Операції Об’єднаних сил на Донбасі.

Генерал ЗСУ заявив, що впродовж року проведення на Донбасі ООС українські військові відібрали в російських окупантів без порушення Мінських угод значну частину раніше непідконтрольної Україні території, на яку повернулась українська влада.

Читайте також: Українська армія просувається вглиб окупованого Донбасу: генерал Наєв заявив про звільнення територій

Говорячи про результати року ООС, генерал Наєв підкреслив, що проведення Операції об’єднаних сил дозволило зменшити втрати внаслідок бойових дій на Донбасі серед українських військових на 14%. При цьому втрати російських окупантів значно зросли.

Читайте також: Командувач ООС заявив про звільнення частини окупованого Донбасу

Пояснив Серегій наєв і принципову різницю між АТО і ООС: Антитерористичну операцію українські силовики і військові проводили проти банформувань бойовиків, натомість операція ОС – це військова операція проти військових підрозділів окупантів, що входять до складу регулярної армії Росії.

Генерал ЗСУ наголосив, що ООС триватиме і далі.

"Іншого виходу зі збройного конфлікту, ніж здобути військову перемогу, немає і бути не може", - наголосив Командувач ООС.

Повна версія брифінгу Командувача ООС - у відео 112 Україна.