Найбрудніші місця в літаку: що потрібно знати, щоб не захворіти?

a1Осінь – це час простудних захворювань, так як разом зі зниженням температури повітря люди стають більш сприйнятливими до вірусів та мікробів, імунна система людини навантажується в рази сильніше, ніж, наприклад, влітку. Особливо обережними повинні бути ті, кому доведеться летіти літаком: у деяких місцях літака збирається багато бактерій, здатних стати причиною хвороби.

У цій статті ми розповімо вам про три найбрудніших, а, отже, і небезпечних місцях у літаку.

Третє місце: ремінь безпеки

Дивно, але саме ремінь безпеки є одним з найбільш брудних предметів на борту літака. Експерти виявили на них у середньому до 230 колонієутворюючих одиниць бактерій. Текстильний матеріал, з якого виготовлені ремені, є ідеальним збирачем мікробів та бактерій з одягу та шкіри пасажирів.

Одного пасажира з нежиттю або ж хворої людини, яка після походу в туалет не помила руки, буде досить для того, щоб на ремені залишилися сотні потенційних збудників хвороб.

a2

Друге місце: кнопка змиву на унітазі

Туалет – це те місце в літаку, яке далеко не завжди відрізняється ідеальною частотою. Але мало хто знає, що найбільша кількість мікробів у санвузлі накопичується саме на кнопці зливу унітазу – в середньому 265 колонієутворюючих одиниць бактерій. Відбувається це з цілком очевидних причин: люди натискають її, перш ніж помиють руки. Така ж ситуація з краном і з дверною ручкою – на них прибиральники рідко звертають увагу. Тому після походу в туалет слід мити руки особливо ретельно.

a3

Перше місце: розкладний столик

Виявляється, що навіть санвузол не найбільш густонаселене мікробами місце. Більш за все бактерій збирається на розкладному столику, в найгірших випадках експерти знаходили на них до 2155 колонієутворюючих одиниць мікробів.

Проблема полягає в тому, що на цьому міні-столі пасажири розміщують їжу, разом з якою в їх організм може потрапити безліч небезпечних для здоров’я мікроорганізмів.

Джерело: GERMANIA.ONE