Найближчим часом мають відбутися не одна, а декілька зустрічей Дональда Трампа та Володимира Зеленського,- зазначив глава посольства США Вільям Тейлор (Фото, Відео)

Вільям Тейлор.
Вільям Тейлор.

Зустріч українського та американського президентів відбудеться, це станеться вже скоро,- запевнив Вільям Тейлор. – У наступні тижні буде нагода для цього у Варшаві і Нью-Йорку: тоді обидва президенти перебуватимуть в одному місті.

До того ж, минулого тижня президент Трамп добре відгукнувся про президента Зеленського та запевнив, що зустріч відбудеться.

На думку надзвичайного і повноважного посла США в Україні- найважливішим у наших відносинах є те, що США продовжують надавати Україні підтримку – політичну, економічну, демократичну, безпекову. Хоча зустрічі також важливі, і добре, що президенти зустрінуться, йдеться на сайті Європейська правда


Українці обрали Зеленського за його думки, за команду, яку він має побудувати, за його судження, його політику. А нас цікавить останнє з цього переліку,- переконаний Вільям Тейлор. -Важливі не персоналії, а рішення, дії української влади. І якщо Зеленський лишатиметься прихильним до демократичної України, якщо він і далі буде мати на меті вирішення проблем із очолюваними Росією військами на Донбасі, буде протидіяти Росії і на Донбасі, і в Криму, якщо він просуватиме реформи – то це буде саме те, чого ми прагнемо. А щодо персоналій у команді Зеленського ми принципово не будемо говорити ані "так", ані "ні".

Тейлор – досвідчений дипломат, який чудово знає нашу державу: у 2006-2009 роках, за президентства Джорджа Буша, він вже працював послом США. Саме за його каденції американський лідер приїздив до Києва. Відтоді жодного такого візиту не було, але Тейлор не виключає, що скоро настане час для візиту Дональда Трампа – хоч і додає, що зараз таких планів у президента США немає.