Найбільше зіркових розлучень припало на серпень 2013 року

533202_1_3002013 рік виявився багатим на розлучення зіркових пар. Шлюб розривали як представники українського шоу-бізнесу, так і політики та артисти з інших країн.

У березні свій шлюб остаточно розірвали хореограф Тетяна Денисова і співак Олександр Кривошапко. Під час спільного життя вони часто сварилися і заявляли про розлучення, але до офіційного дійшло лише навесні 2013.

У квітні стосунки розірвали співачка Санта Дімопулос і бізнесмен Володимир Самсоненко. Пара одружувалася і святкувала весілля восени 2012. Прожили разом три роки, у шлюбі – кілька місяців.

У травні з’явилися чутки про розлучення співачки Анни Сєдакової і бізнесмена Максима Чернявського. Молодята прожили у шлюбі два роки, мають спільну доньку.

Червень був багатим на розлучення політиків. Про розірвання шлюбу заявили російський президент Володимир Путін і Людмила Путіна. Їхня сім’я проіснувала 30 років. Мають двох доньок. Після Путіна з сім’ї пішов чеський прем’єр Петр Нечас. З дружиною Радкою Нечас він прожив 25 років, мають 4 дітей, з них двоє – неповнолітні. Про розрив також заявило подружжя американських акторів Дженні Гарт і Пітер Фачінеллі. У шлюбі жили 11 років. Мають троє дітей.

У липні крапку у стосунках з бізнесменом Германом Бліновим поставила екс-модель Наталя Окунська. Пара пробула разом усього 5 місяців. Після 12 років шлюбу на розлучення подала американська співачка Тоні Брекстон. Від музиканта Кері Льюїса у неї залишилося троє дітей.

Особливо багатим на розлучення став серпень. Холостяками стали композитор і продюсер Костянтин Меладзе, депутат Сергій Куніцин, американський актор і режисер Клінт Іствуд, французький актор Вінсан Кассель. Після 8 років шлюбу від чоловіка пішла російська співачка Тетяна Буланова.

У вересень розпалися сім’ї американського актора Річарда Гіра і моделі Кері Лоуелл, американських акторів Майкла Дугласа і Кетрін Зети-Джонс. Останні 13 років прожили у шлюбі і кілька разів отримували статус найміцнішого акторського подружжя.

У жовтні суд розлучив російського співака Валерія Меладзе з дружиною Іриною. Разом вони прожили 20 років, мають троє дітей. Російський актор Гарік Харламов покинув дружину Юлію Лещенко, а британський актор Орландо Блум – австралійську модель Міранду Керр

Джерело Gazeta.ua