Найбільше пам’ятається його усмішка: сьогодні попрощалися із Віталієм Вільховим, який загинув у авіакатастрофі під Чугуєвом (Відео)

На місці авіакатастрофи під Чугуєвом. Фото ТСН.

Найбільше пам’ятається посмішка Віталія, каже Галина Денюк, колишня вчителька Віталія Вільхового, який через численні опіки у результаті авіакатастрофи Ан-26 помер у лікарні. Авіатроща забрала життя семи офіцерів та 19 курсантів.

Сьогодні відбулося прощання із Віталієм Вільховим у ліцеї імені Героїв Крут. Саме там навчався юнак. Вчителі кажуть, Віталій мріяв стати пілотом. З цією метою хлопець вступив свого часу в військовий ліцей. Хотів випробовувати літаки. Відомо, що Віталій Вільховий народився 27 червня 2000 р. в місті Соснівка Сокальського району Львівської області. Є випускником ліцею Героїв Крут 2017 року. Під час навчання був заступником командира взводу. Стати льотчиком — мрія Віталія з дитинства. Помер Віталій 26 вересня у харківській обласній лікарні.

Також сьогодні до Харкова для ідентифікації тіл прибуло 17 родин загиблих, повідомляє ТСН.

У родичів загиблих у катастрофі 28 вересня почали брати зразки ДНК, щоб ідентифікувати обгорілі тіла. Частину родичів розмістили в готелі Міністерства оборони, інші розселились у родичів.

Планується відібрати 25 зразків ДНК. Тобто ідентифікувати потрібно фактично всіх загиблих, окрім курсанта Віталія Вільхового, який помер у лікарні. Ще чотири родини не приїхали до Харкова. Експертиза триватиме близько трьох тижнів.