Нагірний Карабах: Азербайджан заявляє про намір звільнити свої території, Вірменія – про готовність “до поступок”

Вірменська сторона готова “піти на поступки” з приводу Нагірного Карабаху, якщо до цього ж готові в Баку. У той же час Азербайджан рішуче налаштований на звільнення Нагірного Карабаху.

Про це, повідомляє “УП“, заявив прем’єр Вірменії Нікол Пашинян в інтерв’ю France-Presse і посол Азербайджану в РФ Полад Бюльбюль огли в інтерв’ю ТАСС

Прем'єр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що "врегулювання конфліктів повинно здійснюватися на основі взаємних поступок. Нагірний Карабах і Вірменія готові до таких поступок, до яких буде готовий Азербайджан".

Пашинян висловив думку, що, "якщо цього вимагатиме ситуація", Росія "виконає свої договірні зобов'язання в сфері військового співробітництва" з Вірменією.

Посол Азербайджану в РФ Полад Бюльбюль оглизапевняє, щ овід наміру звільнити свої окуповані території Азербайджан не відступить.

"На окупованих збройними силами Вірменії територіях Азербайджану йде контртерористична операція або її можна назвати примусом Вірменії до миру, а по суті це вітчизняна війна за звільнення наших споконвічних земель, визнаних усім світовим співтовариством територією Азербайджану. Уже вдалося звільнити частину захоплених районів, сьогодні успіхи наших військових тривають. Ми рішуче налаштовані на відновлення своєї територіальної цілісності", - -повідомив представник МЗС Азербайджану.

Раніше Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що армія країни взяла під контроль три села в Джебраїльському районіі низку стратегічних висот на лінії зіткнення в Карабасі.