“Нафтогаз України” назвав ціну газу для населення на грудень

У грудні природний газ для українців порівняно з попереднім місяцем не подорожчає.

Про це повідомляє сайт НАК “Нафтогаз України”.

“Ціни на газ для побутових клієнтів ДК «Нафтогаз України» в грудні залишаться на рівні листопада. В рамках тарифного плану “Місячний” кубометр природного газу коштуватиме 6,33 грн з ПДВ (без урахування вартості розподілу). Для тих, хто захоче підключити тарифний план “Річний” в грудні, можна буде зафіксувати ціну на рівні 6,45 грн/кубометр з ПДВ (без урахування вартості розподілу)”, – йдеться в повідомленні.

У НАК пояснили, що зберегти рівень цін на газ у грудні на рівні листопадових вдалося завдяки тому, що оптова ціна блакитного палива не змінилася.

“За  умовами тарифного плану “Місячний” оплатити спожитий у грудні газ потрібно буде у січні. В рамках тарифного плану “Річний” ціна газу фіксується на 12 місяців. Тарифний план дозволяє запланувати обсяг газу на рік. Обраний об’єм споживання множиться на фіксовану ціну та ділиться на 12 місяців. Таким чином визначається розмір щомісячного платежу на рік”, – нагадали в “Нафтогазі”.

Читайте також: “Нафтогаз” назвав ціну голубого палива для населення на листопад (Відео)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, у листопаді газ для потреб населення від НАК “Нафтогаз України” подорожчав більше, як на третину порівняно з жовтнем.

Читайте також: “Нафтогаз” назвав ціну голубого палива за листопад для виробників тепла

Для українських котелень у листопаді “Нафтогаз” підняв ціну на голубе паливо порівняно з жовтнем лише на 1 гривню на тисячі кубометрів, встановивши її на рівні 5 тисяч 375 гривень за тисячу кубометрів.