“Нафтогаз” назвав ціну голубого палива за листопад для виробників тепла

Ціна природного газу для українських виробників тепла у листопаді порівняно з жовтнем зросла на 1 гривню за тисячу кубометрів.

Про таке подорожчання повідомляє НАК “Нафтогаз України”.

“У листопаді 2020 року оптова ціна на природний газ для виробників теплової енергії, яким НАК “Нафтогаз України” постачає газ у рамках спеціальних обов’язків (ПСО), становить 5375,37 грн за 1 тис. куб. м (без урахування ПДВ та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами)”, – йдеться в повідомленні.

Таке несуттєве подорожчання газу для котелень України у перший місяць зими у "Нафтогазі" пояснили відсутністю сильних морозів і - як наслідок - стабільністю ціни на газ на європейському ринку.

"Відносно тепла зима та низький попит на природний газу в Європі утримують ціну газу на хабах на рівні жовтня. Таким чином, ціна газу в рамках ПСО у листопаді практично не відрізняється від ціни ПСО в жовтні (5374,1 грн за 1 тис. куб. м)", - заявив в НАК "Нафтогаз України".

Читайте також: “Нафтогаз” закликав українців готуватись до зростання тарифів і підняв ціни котельням

Як повідомляла раніше ІА "7 Днів-Україна", ціна природного газу від "Нафтогаз Україна" для виробників тепла у жовтні цього року порівняно з вереснем зросла майже на чверть.