“Нафтогаз” назвав ціну голубого палива для населення на жовтень

У жовтні газ для українців не подорожчає – коштуватиме стільки ж, як у вересні.

Про це повідомляє сайт НАК “Нафтогаз України”.

Як ідеться в повідомленні, цього місяця газ коштуватиме 4,7 грн за кубометр у рамках тарифу “Місячний” та 5,24 грн за кубометр у рамках тарифу “Річний”.

“Цінові пропозиції в жовтні залишаться незмінними як для оптових покупців (трейдерів, газзбутів) ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг”, так і для побутових клієнтів ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України”. Таким чином, ГК “Нафтогаз Трейдинг” у жовтні постачатиме газ оптовим споживачам, що вже уклали договори, за ціною вересневого ресурсу. Для роздрібних клієнтів ГК “Нафтогаз України” зберігаються вересневі ціни — “Місячний” (4,7 грн/куб. м з ПДВ, без вартості доставки (розподілу) та “Річний” (5,24 грн/куб. м з ПДВ, без вартості доставки (розподілу)”, – йдеться у повідомленні.

У "Нафтогазі" нагадали, що за тарифом "Місячний" при оплаті до 15 числа передбачена знижка, термін дії цього тарифу безстроковий, а ціну клієнт дізнається щомісяця. У рамках тарифу "Річний" ціна на газ фіксована: за кожен місяць впродовж року клієнт сплачує за однаковою ціною.

Читайте також: Шмигаль анонсував подорожчання газу для українців

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", із 1 серпня держава більше не регулює ціни на газ. НАК "Нафтогаз України" оприлюднив умови продажу газу для постачання населенню після завершення дії спецобов’язків – компанія пропонує укласти річний контракт на постачання газу або ж зі щомісячним формульним визначенням ціни, яка буде відома до початку місяця постачання.

Крім цього, НАК пропонує побутовим споживачам три тарифні пакети, за якими ціна визначається індивідуально: "Велика справа" (з рекомендованим місячним обсягом споживання від 100 тисяч кубометрів), "Зручний бізнес" (від 10 до 100 тисяч кубометрів) і "Все включено" (до 10 тисяч кубометрів).