“Нафтогаз” назвав ціну голубого палива для населення на листопад (Відео)

У листопаді газ для потреб населення подорожчав більше, як на третину порівняно з жовтнем.

Про таке зростання цін на голубе паливо повідомляє сайт НАК “Нафтогаз України”.

Як ідеться в повідомленні, цього місяця газ коштуватиме 6,3 грн за кубометр у рамках тарифу “Місячний” (у жовтні було 4,7 грн за кубометр). Порівняно з жовтнем ціна зросла майже на 35%.

“Ціна на природний газ в листопаді в рамках тарифу “Місячний” складає 6,33 грн/кубометр з ПДВ (без вартості розподілу). Для тих клієнтів, які у листопаді підключать тариф “Річний”, ціна газу на наступні 12 місяців становитиме 6,45 грн/кубометр з ПДВ (без вартості розподілу)”, – повідомив “Нафтогаз України”.

У НАК зазначили, що не подорожчає газ у листопаді для тих українців, хто до кінця жовтня цього року уклав контракт "Річний".

"Клієнти, які підключили тариф "Річний" в попередні періоди, продовжуватимуть сплачувати за газ по ціні, яку зафіксували при переході на річний тариф", - наголосили в НАК.

Подорожчання газу в листопаді в НАК "Нафтогаз України" пояснили зростанням попиту на голубе паливо з початком опалювального сезону, а відтак - зростанням оптової ціни на газ.

Читайте також: “Нафтогаз” назвав ціну голубого палива для населення на жовтень

Як повідомляла раніше ІА "7 Днів-Україна", у жовтні ціну на газ для населення НАК "Нафтогаз України" не піднімав, залишивши її на рівні вересня.

Читайте також: “Нафтогаз” закликав українців готуватись до зростання тарифів і підняв ціни котельням

Натомість у листопаді ціни на голубе паливо зросли не тільки для населення, а й для теплокомуненерго. Так, ціни на газ для котелень у цьому місяці НАК "Нафтогаз" підняв до найвищих із початку 2020 року.

Більше подробиць про зростання цін на газ у листопаді  - у сюжеті "Сьогодні".