Надзвичайний стан у США зупинить суд? Чому Трамп не іде на поступки (Відео)

ф1Президент США непохитний у своєму рішенні: стіна ка кордоні з Мексикою має бути побудована навіть через запровадження в США надзвичайного стану.

16 штатів подали в суд консолідований позов на Президента США, вимагаючи призупинити дію запровадженого Трампом минулого тижня надзвичайного стану в країні. Саме завдяки механізму надзвичайного стану Трамп намагається зібрати гроші для спорудження стіни на кордоні з Мексикою.

Читайте також: Шатдаун: Трамп готується оголосити в США надзвичайний стан (Відео)

Після найдовшого в історії США шатдауну Конгрес знайшов компромісне рішення про спорудження на кордоні США і Мексики прикордордонних пунктів і виділення на це 1,3 мільярда доларів США.

Президент Трамп таким рішенням виявився незадоволеним: він наполягає на стіні, для зведення якої грошей треба значно більше.

Читайте також:До імпічменту Трампа може довести не шатдаун, а «московський слід» (Відео)

Трамп не іде на поступки, бо стіна з Мексикою – це була його передвиборча обіцянка.

Тепер ця обіцянка і впертість Трампа у її виконанні може вартувати йому іпмічменту, бо потребу стіни на кордоні з Мексикою, на відміну від Трампа, бачать далеко не всі в США.

Читайте також: Надзвичайний стан у США буде: Трамп прийняв знакове рішення

Про те, як Трамп ішов до запровадження надзвичайного стану в США, який тепер через суд прагнуть скасувати 16 штатів США, – у сюжеті Факти тижня ICTV з 5 хв 10 сек