“Надзвичайно негативний сигнал”, – Шмигаль про ситуацію з Covid-19 в Україні

Єдиний спосіб не повертати Україну в жорсткий карантин – це почати всією країною дотримуватись санітарних норм і обмежень.

Про це зачявив сьогодні під час засідання Кабінету міністрів України Прем’єр Денис Шмигаль.

“Надзвичайно негативний сигнал, це означає, що ми увійшли в серйозну хвилю захворюваності на коронавірус. В окремих регіонах доводиться розгортати лікарні другої хвилі… Ми можемо констатувати, що ситуація значно погіршується. Українські медики та епідеміологи кажуть нам про одну головну причину: люди перестали дотримуватися обмежень. А місцева влада, щоб не втратити політичні бали, продовжує послаблювати обмеження, які залишались на місцевому рівні”, – так сказав про зростання рівня захворюваності на Covid-19 впродовж двох останніх тижнів глава українського Уряду. 

Прем’єр наголосив, що в інших країнах, де був запроваджений адаптивний карантин, як в Україні, різкого росту захворювання на коронавірус не було. А тому в Україні буде посилений контроль за дотриманянм санітарних норм, а практика штрафів продовжена.

Читайте також: В Україні новий рекорд Covid-19 – глава МОЗ звернувся до українців (Відео)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, сьогодні глава МОЗ заявив, щ ов Україні за останню добу було лабораторно підтверджений найвищий добовий показник нових випадків коронавірсу з початку пандемії.