Сестра Надії Савченко звинуватила генпрокурора Юрія Луценка у використанні обставин у своїх інтересах

8Голова СБУ анонсував «інших фігурантів» у справі Рубана, й одного допитають вже завтра, інформує «Дзеркало тижня». На допит у Службу безпеки України у зв’язку зі справою керівника центру «Офіцерський корпус» Володимира Рубана викликали народного депутата Надію Савченко.

Генеральний прокурор Юрій Луценко, відповідаючи на питання журналістів про затримання Рубана та запобігання спробам здійснення терактів в центрі Києва, сказав: «СБУ направила народному депутату Надії Савченко виклик на допит на завтра».

Він висловив переконання, що Савченко повинна обов’язково прибути до Служби безпеки України, «оскільки кожен народний депутат повинен бути зразком громадянського обов’язку, і співпрацювати завтра зі слідством було б дуже важливо і для Надії, і для країни».

Втім, Надія Савченко завтра не прийде на допит. Не тому, що не хоче бути «зразком громадянського обов'язку», а тому, що у відрядженні. Як розповіла її сестра сайту Гордон, коментуючи заяву генпрокурора, «по-перше, її ніхто не викликав завчасно. Помічникові на комітеті нічого не вручали. А по-друге, Надія за тиждень подала заявку до Верховної Ради, де повідомила, що їде у відрядження. Тобто про свою поїздку вона дала знати заздалегідь. Якщо у ГПУ подають відрядження Надії як втечу за кордон або переляк, то так просто карта лягла. Вони використовують ці обставини у своїх інтересах».