Надія Савченко почала їсти, але її перевели із СІЗО до лікарні Москви

Надія Савченко за гратами крупно в кофтиніУкраїнську льотчицю, народного депутата України Надію Савченко перевели до 20-ї міської лікарні Москви. Про це  російське інформагентство “РИА Новости” повідомила офіційний представник ФСВП РФ Христина Білоусова.

“Обвинувачена Савченко переведена до 20-ї міської лікарні для подальшого спостереження і вироблення тактики подальшого ведення”, — сказала Білоусова.

За її словами, стан здоров’я Савченко оцінюється як задовільний, і відучора вона знову почала приймати їжу.

Раніше захист Савченко повідомив, що рішення перевести льотчицю, яка перебуває в російському СІЗО, до московської лікарні було прийнято за ініціативи Федеральної служби виконання покарань.

Нагадаємо, напередодні глава Ради з прав людини РФ Михайло Федотов повідомив, що Савченко відновила голодування. Федотов відзначив, що зараз Савченко перебуває під наглядом лікарів СІЗО, які будуть вирішувати питання про необхідність її переведення до лікарні.

Надію Савченко тримають у московському СІЗО, звинувачуючи у причетності до загибелі на Донбасі двох російських журналістів. Савченко було обрано делегатом ПАРЄ від України, проте російський суд не відпускає її на засідання Асамблеї. На знак протесту Савченко почала голодування.

24 квітня СК РФ пред'явив остаточне звинувачення Савченко. Вона своєї вини не визнала.