Надії народу

Депутат Тернопільської міськради Петро Ландяк
Депутат Тернопільської міськради Петро Ландяк

Народ сподівається, що повернення до Конституції 2004 року започаткує розв’язання наших проблем. Це є своєрідним інструментом перерозподілу владних повноважень. І я підтримую такий шлях.

Однак чи є для цього обнадійливі передумови? На жаль, не бачу, адже в керівництві Майданом і далі маємо лебедя, щуку і рака.

Чи після повернення до Конституції 2004 року можливо сформувати нову більшість, попередньо не проводячи переговорний процес із позафракційними та іншими адекватними депутатами? Переконаний, що ні. А такі переговори є обов’язковим елементом для формування нової парламентської більшості та створення нового уряду, а відтак  і отримання бажаного результату.

Чи можна припустити, що хтось із позафракційних депутатів на тему входження у нову більшість буде говорити з трьома керівниками фракцій, чи мав би бути для цього визначений ОДИН ПЕРЕГОВОРНИК, ОДИН ЛІДЕР і не обов’язково з числа ТРЬОХ, які, як видно, таки не можуть поступитись один-одному.

Крім загальних слів від вождів уже третій місяць я нічого не чую. Видно, що особисті і партійні інтереси переважають над народними. Тому не знаю, наскільки в людей ще вистачить терпіння, якщо зазнаємо чергової поразки, і чи буде і після цього надія…