Надал: якщо сніг у дворі не прибрали, мешканців мажуть звільнити від оплати роботи ЖЕКу

Надал прибирає сніг лопатою біля міськрадиЗа неякісне прибирання дворів мешканці Тернополя можуть і не заплатити ЖЕКам.

Міський голова Тернополя каже, що від 13 листопада, коли в місті випала місячна норма снігу за добу, і до сьогодні мерія отримує масові скарги на неякісне прибирання від снігу прибудинкових територій.

Відтак, якщо комісія підтвердить таку скаргу, то за неякісне прибирання городян звільнять від сплати ЖЕКу на місяць, заявив Сергій Надал.

Як повідомляє прес-служба міськради, міський голова Тернополя підписав відповідне розпорядження про спеціальну комісію, що має  перевірити якість прибирання та очищення прибудинкових територій, які обслуговують балансоутримуючі організації.

Читайте також: Міський голова Тернополя зробив важливе звернення до городян через наслідки стихії (Відео)

«У міську раду надходить дуже багато скарг на неналежне прибирання дворів та прибудинкових територій від снігу. Тому спеціальна комісія, у яку входять представники житлово-комунального господарства та депутатів, повинна провести перевірку кожної скарги, – розповідає очільник Тернополя. – Якщо факт неякісного прибирання підтвердиться, то мешканцям буде зроблено перерахунок вартості оплати і люди будуть звільнені на 100% від плати за обслуговування будинку».

Читайте також: Тернополянам, які отримали травми через негоду, лікування відшкодують