Надал VS Облещук: конфлікт між мерією і міліцією набирає обертів (Документ)

740bТернопільська міліція за охорону майна та безпеку громадян вимагає оплату, обурилися сьогодні, 5 травня, на сайті міської ради.

Читайте також. Люди вимагали звільнення кількох керівників із команди Надала і висунули низку вимог до міської ради (Відео)

Нагадаємо, 28 квітня під час прес-конференції міський голова Тернополя Сергій Надал звернувся до керівництва управління міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області з проханням навести порядок у місті та захистити депутатів і громаду від кримінальних елементів.

«У ході останніх подій, коли здійснили збройний напад на міського голову Харкова, звертаюся до місцевих правоохоронців, щоб вони забезпечили безпеку і порядок в місті, зокрема гарантували безпеку тернополян, депутатів, членів виконавчого комітету Тернопільської міської ради, приміщень та майна громади Тернополя», - йшлося у зверненні Сергія Надала.

Читайте також. Тих, хто побив скло у дверях міської ради, звинуватять у хуліганстві (Відео)

Уже 30 квітня на адресу Тернопільської міської ради надійшов лист-пропозиція щодо забезпечення охорони за підписом начальника УМВС України в Тернопільській області Василя Облещука. У документі вказана вартість послуг охорони.

Зокрема, за даними правоохоронців, вартість тілоохоронця становить 60 грн/год. одним працівником, мінімальна кількість наряду – два працівники. Охорона об’єктів міліцією СГМО «Титан» – 50 грн/год., міліцейська охорона об’єктів – 45 грн/год., цивільна охорона об’єктів – 40 грн/год., охорона за допомогою ПЦС (дистанційна охорона) - від 1,5 грн/год.

Читайте також. Третина жителів Бощівщини не задоволена роботою міліціонерів у районі

- Тернопільська міська рада вдячна правоохоронцям за співпрацю, швидке реагування на звернення та для забезпечення безпеки тернополян, збереження майна територіальної громади змушена, у разі необхідності, користуватися платними послугами міліції або приватних охоронних фірм, - відповіла на лист міліції мерія 5 травня.