Надал пояснив, хто підвів тернополян зі снігоочисною технікою, і обіцяє покарати винних (Фото, Відео)

Сергій Надал прибирає сніг біля міськради 13 листопада. Фото - сайт міськради
Сергій Надал прибирає сніг біля міськради 13 листопада. Усі фото – сайт міськради

Кількість техніки, яка прибирала Тернопіль від снігу 13 листопада, була недостатньою. Це визнав міський голова, заявивши, що підрядники не задіяли стільки техніки, скільки обіцяли.

За даними, які 13 листопада наводив сайт міськради, дороги Тернополя від снігу чистили 18 грейдерів та тракторів.

“Також до ліквідації снігових заметів залучено важку техніку будівельних підприємств”, – повідомляв сайт, інформуючи, що в місті створений цілодобовий штаб з ліквідації наслідків негоди.

Читайте також: «Біла» неділя 13-го: Україна по коліна в снігу (Відео)

Уже вдень 13 листопада Сергій Надал снігопад у Тернополі назвав стихійним лихом, однак запевняв, що робота триває і сніг прибирають, хоч впаде його за добу місячна норма.

Сьогодні ж вранці виявилось, що чимала кількість громадського транспорту Тернополя не виїхала на лінії - автобуси і тролейбуси не могли виїхати зі своїх засипаних снігом автопідприємств.

Читайте також: Повалені від ваги снігу дерева, порвані дроти — як на Тернопіллі рятувальники долали наслідки негоди ще під час снігопаду (Відео)

Сергій Надал заявив, пише сайт міськради, що 13 листопада підрядники обіцяли 12 одиниць техніки, а дали лише 7.

Тернопіль-тракторець чистить сніг біля прокуратури 13 лист

Зрештою, констатує міська влада, прибирання снігу 13 листопада було мало ефективним в принципі - прочищені проїзди сніг засипав знову. Попри те, комунальна техніка у місті очищала основні напрямки руху.

Читайте також: Де на Тернопіллі проїхати вкрай складно — Держслужба з надзвичайних ситуацій оприлюднила дані про ситуацію на дорогах області (Відео)

«Протягом доби у Тернополі працювала 51 одиниця спеціалізованої техніки, яка очищала під’їзні шляхи до шкіл та дитячих садків. У першу чергу зусилля були спрямовані на прибирання снігу на ділянках, по яких рухається громадсько-пасажирський транспорт, магістральних шляхів та під’їздів до важливих першочергових об’єктів, наприклад, медичних закладів, - каже міський голова Сергій Надал. - Цієї ночі зверталася увага на очищання доріг до дитсадків та шкіл, щоб вчасно розпочати навчальний процес. Прибирання прибудинкових територій ускладнене через велику кількість припаркованих автомобілів, оскільки у двори не може заїхати спеціальна техніка».

Читайте також: Міська влада пояснила транспортний колапс у Тернополі

У неділю певні недоліки з прибиранням виникли через те, що підприємства-підрядники забезпечили роботу лише семи одиниць снігоочисної техніки замість дванадцяти. Тому була долучена до прибирання техніка місцевих будівельних та транспортних компаній.

Тернопіль- тракторець в снігу

Очільник Тернополя додає, що у понеділок, 14 листопада, продовжать очищати Тернопіль від снігу - розчищатимуть тротуари, пішохідні ділянки та двори. А всіх, хто зірвав виїзд громадського транспорту та прибирання міста, будуть притягнені до відповідальності, обіцяє Сергій Надал.

Тернопіль- сніг 14 лист люди пішки