Надал пояснив, чому ринки у Тернополі не відновлять свою роботу до кінця карантину (Відео)

ф1Продовольчі ринки у Тернополі не відновлять свою роботу принаймні до 11 травня.

Про це повідомив міський голова Тернополя, опублікувавши на своїй сторінці у Фейсбук відповідне звернення до городян.

Як пояснив міський голова, рішення не відновлювати роботу продовольчих ринків в обласному центрі на засіданні оперативного штабу протидії поширення коронавірусу прийняли самі керівники ринків Тернополя. Таке рішення вони аргументували тим, що жоден із ринків не зможе забезпечити дотримання вимог, які для віднослення роботи ринків висуває санітарна служба.

Читайте також: Кабмін дав «добро» на відкриття продуктових ринків під час карантину і визначив передумову їх роботи (Відео)

Сергій Надал наголосив, що натомість звернувся до правоохоронців, аби ті посилили контроль за дотриманням карантинних заходів у продовольчих крамницях міста.

"Якщо ринки не працюють, то ми маємо подбати про безпечні умови купівлі продуктів в магазинах", - сказав Сергій Надал.

Читайте також: Рекордну кількість нових випадків коронавірусу за добу зафіксували на Тернопільщині (Мапа)

Міський голова звернувся до мешканців Тернополя із закликом і надалі дотримуватись карантинних заходів, бо рівень захворюваності на коронавірус у місті не спадає.

"Кількість нових випадків Covid-19 більша, ніж кількість людей, які одужали. Не можна звести нанівець старання цих 50-ти днів карантину", - підкреслив Сергій Надал.

Читайте також: Найбільше хворих із Covid-19 на Тернопольщині уже не в Монастириському районі — в області новий епіцентр (Карта)