Надал повідомив радісну для мешканців Тернополя новину – подачу гарячої води відновлюють

ф1Після відсутності гарячої води у квартирах мешканців Тернополя від початку літа централізоване її постачання відновлять уже завтра, 20 вересня.

Про це заявив міський голова, повідомляє сайт мерії.

За словами Сергія Надала, відновленню гарячого водопостачання посприяла нарада при Мінрегіонбуді.

Читайте також: Тернопільські комунальники підганяють центральну владу, аби мешканці Тернополя мали гарячу воду

Через позицію державного підприємства НАК «Нафтогаз України» Тернопіль, як і більшість інших обласних центрів України, залишився без гарячої води. Впродовж цього часу на рівні Кабінету міністрів та профільного міністерства Тернопільська міська рада намагалася вирішити це питання.

«Вагомим фактором, який зупинив подачу гарячої води, стала заборгованість населення у сумі понад 38 мільйонів гривень перед комунальним підприємством "Тернопільміськтеплокомуненерго". Незважаючи на великий борг, ми намагалися у травні, червні та липні подавати гарячу воду, при цьому дофінансовували діяльність комунального підприємства з міського бюджету на суму понад 9 млн. грн., - розповідає міський голова Сергій Надал. - Проте найбільшою проблемою стала діяльність НАК «Нафтогаз Україна», який відмовився постачати газ для підігріву води, щоб подавати її населенню. Натомість державне підприємство хотіло постачати газ за ціною, яка є значно вищою, аніж та, що закладена в тарифах».

Розуміючи таку складну ситуацію ,Тернопільська міська рада ініціювала проведення нарад у Міністерстві регіонального розвитку та будівництві.

"За результатами зустрічей, у тому числі з Віце-прем’єр-міністром, уже з найближчої середи – 20 вересня буде відновлено постачання гарячої води у Тернополі", - зазначив очільник Тернополя.