Надал має замінити екс-регіонала Вілкула на посаді президента Асоціації міст України

1431016424-4428

В Україні досі діючим президентом Асоціації міст України є колишній комуніст та «регіонал», соратник Віктора Януковича, батько народного депутата-сепаратиста Олександра Вілкула Юрій Вілкул. Більше того, проти його сфальшованої перемоги у другому турі у Кривому Розі вже організували місцевий Майдан.

Тому така особа має бути замінена, а посаду нового президента Асоціації міст України має зайняти мер-патріот.

 

 

Асоціація міст України мала розвалити Україну

Асоціація міст України (АМУ) відіграє дуже важливу роль для України, яку багато хто недооцінює. Посаду президента АМУ можна порівняти з посадою прем’єра або голови Верховної Ради.

За часів Віктора Януковича АМУ фактично керували з Адміністрації президента. В останній фазі Революції Гідності російські консультанти Януковича розробляли сценарій, за яким Юрій Вілкул мав зібрати екстрене засідання Асоціації міст України, на якому мали бути присутні всі мери від Партії Регіонів або просто прихильники Януковича. На цьому засіданні оголошувалося про підтримку Віктора Януковича. У далекій перспективі, у разі успіху Революції в Києві, АМУ спільно з зібранням депутатів міських та селищних рад південної та східної України мали оголосити створення Південно-східної республіки на чолі з тим же Януковичем. Асоціація міст України повинна була відіграти важливу роль у російському плані розколу України. Однак позиція апарату АМУ (чиновників організації) та позапартійних міських голів, які відмовилися брати участь у цій афері ФСБ, забезпечили неучасть Асоціації в сепаратистському шабаші.

Підготовка «регіонального реваншу» через АМУ

Генадій Кернес - остання надія "колишніх"

Після нових місцевих виборів не зникає небезпека, що АМУ залишиться під контролем мерів-«екс-регіоналів», а тепер членів «Опозиційного блоку», партії «Відродження», «Нашого краю» та інших проектів політиків з колишньої Партії регіонів. Про свої амбіції очолити Асоціацію вже заявив одіозний мер Харкова Геннадій Кернес. Ще одним кандидатом на посаду президента АМУ є теж колишній соратник Януковича мер Одеси Геннадій Труханов. У разі обрання когось з них на цю посаду Асоціація міст України може стати майданчиком для «регіонального» реваншу. АМУ може стати паралельною структурою влади з можливістю дублювати центральні органи влади. Через цю організацію можуть проводитися антиукраїнські рішення всупереч Києву. Наприклад, АМУ може заблокувати процес ліквідації символів тоталітарного режиму, який у центрі та сході України лише почався. Зокрема, якщо президент АМУ проведе рішення, яке «визначає форми і механізми» впровадження закону про ліквідацію символів тоталітарного режиму у великих містах, «декомунізація» великих міст України може завершитися перейменуванням двох-трьох вулиць. У Харкові вже показали, як можна не змінювати назву вулиці на честь комуністичного функціонера, наприклад Фелікса Дзежинського, а просто придумати нову “історію вулиці”. Зокрема у згаданому Харкові, тепер вулиця Дзержинського буде називатися на честь його брата. Найгірше, що таку Асоціацію міст України російські спецслужби можуть знов використовувати для розхитування ситуації в Україні.

“Свободівська” альтернатива «екс-регіоналам»

Міські голови великих та середніх міст України мають об’єднатися, щоб не допустити до керівництва Асоціації міст України колишніх «регіонів». Щоб члени АМУ від різних проукраїнських партій не перегризлися за доброю українською традицію «де два українці, там три гетьмани», президента АМУ мають обрати відповідно до його виборчого показника під час останніх місцевих виборів та успіху його партії. Простий аналіз показує, що серед патріотичних сил найбільше право на посаду президента АМУ має ВО «Свобода». Після провалу на парламентських виборах 2014 року на місцевих виборах 2015 року відбулася «реінкарнація» партії. Кандидати від Свободи «взяли» три обласних центри України: Тернопіль, Івано-Франківськ та Хмельницький. Також партійці «Свободи» стали мерами багатьох середніх та малих міст. Цікаво, що «Свобода» навіть «взяла» комуністичну столицю України – місто Конотоп, де до останнього часу була сильна підтримка КПУ та лівих радикалів з ПСПУ Вітренко.

Окрім того, президент Асоціації міст України від ВО «Свобода» зможе не лише остудити «антиукраїнський запал» мерів-екс-регіоналів, а й українізувати АМУ, через неї просувати національні ідеї у містах сходу та півдня України.

 Надал здатний зупинити Кернеса

Сергій Надал - успішний технократ-націоналіст, краща альтернатива для змін в країні.
Сергій Надал - успішний технократ-націоналіст, краща альтернатива для змін в країні.

У цьому контексті президентом Асоціації міст України мав би стати міський голова Тернополя Сергій Надал. По-перше, на останніх місцевих виборах Надал переміг у першому турі з найкращим серед всіх кандидатів від патріотичних сил результатом 60,18%. По-друге, він є найбільш досвідченим у питаннях господарки представником ВО «Свобода» серед усіх новообраних мерів від цієї політичної сили. По-третє, під час своєї першої мерської каденції Сергій Надал показав найкращі результати в Україні. Це відображено в рейтингах комфортності життя, відкритості влади та успішної господарської діяльності.

Авторитет Сергія Надала дозволить йому стати справжнім лідером серед мерів-патріотів нової генерації. Він зміг би успішно посунути не лише львівського голову Андрія Садового, але й гідно протистояти політиці «політичного лиса» - мера Харкова Генналія Кернеса, якому Асоціація міст України потрібна, щоб стати загальноукраїнським лідером всіх політичних сил, які стали правонаступниками Партії регіонів.

А нетиповий «свободівець» Надал з хорошими господарськими здобутками буде доброю противагою Кернесу. Тут вже не спрацює традиційний заклик підтримувати господарників. Адже Надал теж господарник. Натомість АМУ може стати новим проукраїнським центром реформ.

Політичний оглядач Гнат Тарківський

Говори відверто! Це круто!