Надал гарантує, що дороги будуть цілими сім років

aI5JWWwHІз майже 140 млн. грн, передбачених цьогоріч із міського бюджету Тернополя на капітальні ремонти, на капітальний ремонт доріг у міському бюджеті виділили майже 45 млн. грн. та ще близько 40 млн. – на поточний ремонт. Про це у своєму традиційному інтерв’ю до Дня Міста Тернополя розповів міський голова Сергій Надал.

Міський голова розповідає, як у Тернополі почали активно використовувати нові технології у ремонтних роботах. Зокрема, вперше у Тернополі використовується для ремонту доріг технологія холодного ресайклингу, яка передбачає використання залишків старого дорожнього полотна при підготовці основи для асфальту.

Зрізаний матеріал потрапляє у спеціальну камеру, де змішується з в’яжучими та укріплюючими речовинами такими, як цемент. Таким чином, отримується набагато стабільніша основа, що за певними якостями не поступається бетону.

Технологія холодного ресайклингу гарантує, що дорожнє покриття буде стояти довше, не буде виникати нових тріщин. З підрядником заключають гарантійні угоди: він дає гарантію на експлуатацію доріг не менше як на 7 років. Таким методом вже відремонтовано у місті понад 14,5 тис. квадратних метрів дорожнього покриття у Тернополі.