Над Станицею Луганською – стяг України. За це сьогодні загинули 3 бійці і 5 отримали поранення (Відео)

АТО-бійці і над ними прапор УкраїниБій за Станицю Луганську був сьогодні швидкоплинним, але ціною життів українських силовиків спроба прориву була для терористів невдалою. Про це повідомив начальник Департаменту організації діяльності підрозділів міліції особливого призначення МВС України Віктор Чалаван.

Близько 14:30 в районі залізничного переїзду в населеному пункті Станиця Луганська Луганської області група бойовиків вчинила спробу прориву на територію, контрольовану законною українською владою.

Читайте також. Бойовики заявляють, що оточили Станицю Луганську

В ході жорстокого швидкоплинного бою з ліквідації цього прориву героїчно загинули два співробітники батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів». Ще один їх колега згодом помер у лікарні. П’ять співробітників отримали поранення різного ступеня тяжкості. Постраждалим надана медична допомога.

Читайте також. Сьогодні після обіду бойовики інтенсивно обстрілювали Станицю Луганську — Луганська ОДА

Ворог поніс втрати і був відкинутий. Міліцейський гарнізон Станично-Луганського району продовжує виконання бойових завдань по боротьбі з терористами, а також по підтриманню законності і правопорядку.

– Над Станицею Луганською був, є і буде Державний прапор України, – підкреслив Віктор Чалаван.