Над окупованим Донбасом нависла нова загроза через забруднену водопровідну воду

Наліт і осад на дні кастрюлі після 10 хвилин кипіння водопровідної води в Макіївці у вересні цього року. Фото — з мережі
Наліт і осад на дні кастрюлі після 10 хвилин кипіння водопровідної води в Макіївці у вересні цього року. Фото — з мережі

Російські окупанти Донбасу не здатні забезпечити функціонування окупованих ними територій на найелементарнішому рівні.

Над окупованим Донбасом нависла загроза епідемії інфекційних захворювань через вкрай погану якість водопровідної води, у якій знайшли збудник інфекційного захворювання.

Забруднення води, яку подають централізовано в оселі мешканців, виявили в окупованій “ДНР” Макіївці, де у вересні цього року вже був масовий спалах захворювань кишково-шлункового тракту серед населення.

Цього разу у водопровідній воді місцева СЕС виявила кишкову паличку.

Інформацію про це з посиланням на свої джерела в СЕС повідомили спершу в мережі мешканці окупованого “ДНР” міста.

Читайте також: В окупованому «ДНР» місті триває комунальний колапс

ф1

Невдовзі інформацію про виявлені у якості води порушення, промовчавши про кишкову паличку, підтвердила й окупаційна влада “ДНР” у своїх “офіційних” виданнях.

Водопровідну воду, що тече з кранів в окупованій Макіївці, рекомендують переварювати не менше 5-ти хвилин.

У СЕС заявили, що з’ясовують причини забруднення води, однак у вересні, коли в інфекційні відділення були госпіталізовані через неякісну воду близько сотні мешканців Макіївки, окупаційна влада “ДНР” завила, що ніяких збудників у водопровідній воді, мовляв, виявлено не було.

Фахівці масове отруєння і вкрай погану якість води пояснювали тим, що в бойовиків закінчився хлор і водопровідну воду там почали очищати за допомогою марганцю.

Читайте також: Масове отруєння на окупованому Донбасі: стали відомі причини і наслідки (Фото)

ф2