Над головами тернополян – ажурні світлодіодні сніжинки білого та блакитного кольорів (Фото)

10400014_1518083118476762_182225260662038146_nТеатральний майдан цього року прикрашають ажурними сніжинками, хваляться в Управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради.

Сьогодні, 12 грудня, до святкової ілюмінації, яку облаштовують на майдані, додався новий елемент, який не використовували раніше.

Читайте також. Світлодіодна ілюмінація тернопільської ялинки споживає енергії, як дві праски (Фото)

Тепер просто над головами тернополян засяють ажурні світлодіодні сніжинки білого та блакитного кольорів. Також представники КП «Тернопільміськсвітло» прикрасять новорічною ілюмінацією дерева у сквері на вул. В.Чорновола, бульварі Т.Шевченка та вул. Грушевського. Основним декоративним елементом на цьогорічній ялинці є голуби, як символ миру.

До слова, хоча роботи ще не завершені, тернополяни зупиняються, щоб оглянути ялиночку та елементи ілюмінації, фотографуються поруч нею та запевняють, що цього року головна ялинка міста - особливо красива.

Читайте також. Новорічна ніч у Тернополі повинна пройти без феєрверків (Відео)

- Дуже гарно цього року ялинка прикрашена, аж серце радіє, - каже пенсіонерка Марія Петрівна. - У країні війна, ми всі від того потерпаємо, але мусить бути якась віддушина. Хоча б та ялиночка – вийшла, подивилася, як дітки старалися, прикраси робили, і вже легше на душі, віриться, що зло скоро відступить…

Нагадаємо, директор КП «Тернопільміськсвітло» Олег Лехіцький переконує, що ілюмінація – дуже економічна, відтак для міста не є затратним її використання у святкові дні. Засяє новорічне деревце в серці Тернополя у день святого Миколая, 19 грудня, о 17 годині.

Читайте також. Тернопілля: ціни на новорічні ялини зафіксували – 35 грн за деревце 0,75 м

- Уся ілюмінація, якою облаштовують новорічну ялинку, споживає вкрай мало електроенергії, оскільки складається із світлодіодних лампочок. Аби така ілюмінація працювала, електроенергії затрачається приблизно стільки, як на роботу двох прасок.

Софія Левицька. Фото - Управління Житлово Комунального Господарства