Над акваторією Азовського моря зафіксовано 2 російських розвідувальних “Су-24” – ДПСУ

1Протягом минулої доби обстрілів, бойових зіткнень та нападів на підрозділи Держприкордонслужби з боку збройних бандформувань не було. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Фактів проведення повітряної розвідки незаконними збройними формуваннями на кордоні та в контрольованих районах не виявлено. Загалом за минулий тиждень прикордонниками у 22 випадках зафіксовано використання 25 ворожих БПЛА.

Протягом доби зафіксовано використання ЗС РФ 3 розвідувальних літаків Су-24 над акваторією Азовського моря та над Керченською протокою. Окрім цього виявлено використання Збройними Силами РФ літака ІЛ-20 для проведення радіоелектронної розвідки над акваторією Чорного моря та поблизу острова Зміїний.

Співробітники Держприкордонслужби продовжують виконувати завдання щодо контролю в смузі безпеки вздовж лінії бойових зіткнень.

Учора поблизу н.п. Піски (Донецька область) прикордонники зупинили автомобіль «ВАЗ» без номерних знаків з двома громадянами Росії, які виявились військовослужбовцями Збройних Сил РФ. Під час огляду автомобіля та перевірки документів у цих громадян було знайдено військові квитки Збройних Сил Росії. Затриманих передали співробітникам СБУ.

Учора прикордонним катером морської охорони в ході виконання завдань з охорони морської ділянки державного кордону на відстані 1,5 миль від порту «Маріуполь» було здійснено попереджувальну стрільбу з метою зупинки та огляду 2-х човнів типу «Амур», які на високій швидкості рухались в бік моря та не реагували на сигнали зупинки. Дані плавзасоби прикордонниками були зупинені. Обставини порушення з`ясовуються.