НАБУ почало перевірку інформації про нерухомість Луценка, нібито оформлену на підставну особу

Луценко 7 днівПідстав для внесення відомостей до ЄРДР наразі немає.

Національне антикорупційне бюро України розпочало аналітичну перевірку інформації на предмет дотримання вимог антикорупційного законодавства під час придбання та користування нерухомим майном по вул. Еспланадна в Києві, відношення до якого може мати генеральний прокурор Юрій Луценко. Про це повідомили в прес-службі НАБУ.

“Враховуючи наведену в публікаціях ЗМІ інформацію, у даний час необхідні підстави для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань відсутні. Проте, у рамках чинного законодавства (закону України “Про Національне антикорупційне бюро України”), НАБУ 26 жовтня 2016 р. розпочало інформаційно-аналітичну перевірку вказаних відомостей на предмет наявності ознак корупційного правопорушення”, – йдеться в повідомленні.

У НАБУ додали, що поінформують про результати перевірки.

Читайте також: Скандал з «квартирами Луценка» набирає обертів (Відео)

Як повідомлялося, Спеціальна антикорупційна прокуратура перевірить заяву нардепа Сергія Лещенка щодо нерухомості генерального прокурора України Юрія Луценка, нібито оформлену на підставну особу. Про це у коментарі телеканалу “112 Україна” заявив глава САП Назар Холодницький.

Нагадаємо, Лещенко раніше повідомив, що Луценко оформив будинок на підставну особу, а саме – на бухгалтера дружини. Луценко ці звинувачення відкидає.

Нагадаємо, сам Сергій Лещенко купив квартиру в новобудові в центрі Києва загальною площею 192 кв. м. За поточними цінами на нерухомість у цьому районі, вартість такої квартири складає близько 7,5 млн грн.

З цього приводу НАБУ оприлюднило звіт щодо законності процедури набуття Лещенком квартири. За даними НАБУ, джерела коштів підтверджені і немає фактів незаконного збагачення. Однак, на думку Антикорупційного бюро, звичайний громадянин не може отримати безвідсоткову позику на 10 років для придбання квартири, як Лещенко отримав від виконавчого директора “Української правди” Олени Притули.

Джерело: 112.ua