На зимовий Олімпійський фестиваль їдуть троє спортсменів з Тернопілля

фестТернопільські спортсмени виступлять на XII зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі, повідомив сайт ОДА.

Нагадаємо, 900 найкращих юних атлетів віком від 14 до 18 років із різних країн континенту змагатимуться за нагороди XII зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ). Такі змагання з 25 до 30 січня триватимуть в австрійському Форарльбергу та Ліхтенштейні.

Читайте також. Кубок світу з біатлону: тернополянка Анастасія Меркушина показала себе блискуче

Як повідомляє офіційний Інтернет-сайт Національного Олімпійського комітету України, на цих престижних стартах нашу країну представлятиме 21 спортсмен. Українці виступатимуть у семи з восьми можливих видів спорту, а саме: біатлоні, гірських лижах, лижних гонках, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліну, фігурному катанні та лижному двоборстві.

Зокрема, у складі української збірної змагатимуться і представники Тернопілля: Роман Бригадир (біатлон), Дмитро Мазурчук (лижне двоборство) та Степан Пасічник (стрибки на лижах з трампліну).

Довідково. Церемонія відкриття Олімпійського фестивалю відбудеться 25 січня у містечку Чаггунс о 20.30 за київським часом. Представники України під егідою Національного олімпійського комітету беруть участь у ЄЮОФ з 1993 р. (в 1991 році українські спортсмени виступали у складі збірної команди CНД). Свого часу у Фестивалі брала участь Олімпійська чемпіонка з біатлону Олена Підгрушна.

Софія Левицька