На ЗНО потрібно взяти кілька ручок, але обов’язково – насиченого чорного кольору (Відео)

шайнюкЗавтра, 3 червня, абітурієнти писатимуть перше тестування з іноземних мов. 

Читайте також. Скоро – ЗНО: наявність технічних засобів перевірятимуть металодетектором (Відео)

У Тернопільській області для проходження цього тестування зареєструвалися понад  2 тисячі учасників. Для цього створили вісім пунктів тестування: 7 – у Тернополі і один – у Чорткові. Організатори ЗНО радять майбутнім абітурієнтам не розраховувати на те, що можна буде списати, а покладатися на власні знання і сили. Докладно про це – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Уже завершилася підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Усі абітурієнти отримали запрошення-перепустки на тестування. У випадку, якщо запрошення не надійшло на поштову адресу, його можна видрукувати з персональної сторінки на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Організатори наголошують, головне взяти із собою в пункт тестування необхідні документи.

Читайте також. Складатимуть ЗНО на Тернопільщині вступники з Криму. Може, і зі сходу приїдуть діти (Відео)

- Для участі в ЗНО із собою в пункт тестування потрібно з собою мати документ, що засвідчує особу, паспорт чи свідоцтво про народження, запрошення і сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти. Ці документи є важливі і обов'язкові і без них абітурієнт до пункту тестування буде недопущений, - розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО і моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

З собою на тестування потрібно взяти кілька ручок, але обов'язково - насиченого чорного кольору. Дозволяють взяти також прозору пляшку з водою. Користуватися мобільним телефоном чи іншими засобами зв'язку - заборонено! У кожному класі виділять окреме місце для особистих речей. Триватиме тестування з іноземних мов дві години. Спроба списати чи підглянути може закінчитись для абітурієнта дискваліфікацією.

- Буде відкрита і закрита форма тестових завдань. Важливо, щоби максимально написати все: і закриті тести, з ними попрацювати, і так звану творчу роботу. Тому бланків буде два і ці два бланки повинні бути здані інструкторам для того, щоби їх дальше переадресувати в пункт перевірки. Де буде перевірятися англійська мова для абітурієнтів нашої області ми не знаємо, але це і не так важливо, бо головне щоб вона була якісною і своєчасною, - каже Юрій Шайнюк.

Довідково. Розпочнеться тестування з іноземних мов 3 червня об 11 годині. З'явитися на пункт тестування потрібно не пізніше як за 10:50. Наступними знання перевірятимуть з української мови і літератури. Цей тест писатимуть два дні: 5 і 6 червня.