На Житомирщині завершують будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України (Фото)

фото: ЗСУ
фото: ЗСУ

У Житомирі для військовослужбовців контрактної служби Збройних Сил України на фінішну пряму вийшло будівництво гуртожитків поліпшеного планування, повідомляє Міністерство оборони України.

На території одного з підрозділів окремої десантно-штурмової бригади будівельні роботи проводяться згідно графіку.

В рамках реалізації масштабного проекту, найбільшого за роки незалежності України — будівництва житла для контрактників Збройних Сил України, швидкими темпами зводяться гуртожитки.

Кожен майбутній гуртожиток розрахований на 125 ліжок. Це двоповерхова будівля з блоковою системою у дві кімнати. На кожному поверсі обладнується кухня. Меблі та побутову техніку закуповуватиме оборонне відомство. Облаштування інтер’єрів в новозбудованих гуртожитках поліпшеного типу відбуватиметься з врахуванням побажання самих військових.

фото: ЗСУ
фото: ЗСУ

Також триває капітальний ремонт їдальні для військовослужбовців 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ Збройних Сил України.

Десантники харчуватимуться в оновленій їдальні за новим Каталогом продуктів. Цього року їдальню буде здано в експлуатацію.

Розбудова військової інфраструктури Збройних Сил України триває.

Нагадаємо, згідно проекту оборонного відомства щодо будівництва житла для військовослужбовців ЗС України у військових частинах триває будівництво гуртожитків поліпшеного типу для військовослужбовців військової служби за контрактом.