На згарищі коледжу в Одесі знайшли перше тіло, але пошукова операція ускладнилась (Відео)

Будівля коледжу після пожежі. Фото - ДСНСУ
Будівля коледжу після пожежі. Фото – ДСНСУ

Пошукову операцію на місці масштабної пожежі, що спалахнула в коледжі в центрі Одеси вранці 4 грудня, ускладнює те, що пожежу досі не ліквідували повністю – час від часу там починають тліти окремі осередки згорілих конструкцій.

Як повідомляє ДСНСУ, рятувальники впродовж всієї ночі на 6 грудня продовжували проливати згарище водою і розбирати зруйновані вогнем конструкції верхніх поверхів будівлі. Надзвичайники ввійшли всередину згорілого корпусу і виносять звідти уламки стін і перекриття, що завалилось.

Читайте також: Смертельна пожежа в Одесі площею 4 тисячі квадратних метрів: останні дані про потерпілих і обставини НП (Відео)

Як повідомляє ГУ Нацполіції в Одеській області, ввечері 5 грудня під уламками на згарищі навчального корпусу було знайдено перше тіло. Це жінка.

Як повідомляє сьогодні вранці ТСН з місця трагедії, за попередніми даними, знайдена жінка – викладачка коледжу, яка до останнього виводила студентів з охопленої вогнем і димом будівлі, але сама загинула.

Читайте також: Зеленський про трагедію в Одесі: «Не хочу нікого обманювати»

Сьогодні вранці пошукову операцію продовжили, однак собаки-шукачі працювати не можуть – запах згарища всередині будівлі занадто сильний, щоб собаки могли відчути запах людей, які, вірогідно, є під завалами.

Читайте також: Фахівці назвали попередню причину масштабної пожежі в Одесі (Відео)

Кількість зниклих безвісти внаслідок пожежі в коледжі Одеси поліція не зменшила: попри знайдене тіло жінки, яка була в переліку розшукуваних, правоохоронці повідомляють про ще одну людину, з якою немає зв’язку. Зниклих безвісти через смертельну пожежу і досі 14.

Читайте також: «Повідомила, що задихається, і попрощалась», — поліція назвала імена зниклих безвісти в смертельній одеській пожежі (Відео)

Більше подробиць з місця НП в Одесі – у відео ТСН.