На жаль, до нації ми ще не доросли — Олег Барна про результати виборів Президента

barnaЗа 2000 років ми пройшли еволюцію добробуту. Але чи пройшли еволюцію моралі?! Дві тисячі років тому Ісуса Христа зустрічали, вигукуючи «Осанна!», а через тиждень самі люди Його оббрехали, закидали камінням і розіп’яли…

Що ми, кожен з нас, вартує проти Ісуса Христа? Ламаного нігтя Його ноги не вартуємо! Минув час і наступило прозріння і розуміння Його величі та істини, яку Він проповідував. Це — типова доля пророків та лідерів! Справжніх, не фальшивих лідерів народу.

На жаль, до нації ми ще не доросли. Народ не здав цього екзамену. Та прозріння і розуміння прийдуть швидко. Прикро буде втраченого часу. На жаль, для ненації розуміння істини має пройти через каяття і тернистий шлях випробувань та боротьби. Саме тому у брехні ІСТИННА І ПРАВЕДНІСТЬ стають величнішими та очевидними і починають люди її лишень тоді бачити й чути.

На перевиборах, організованих владою у 2010 р., і повальними тривалими оббріхуваннями через ЗМІ я з нищівною поразкою програв вибори в селищі Нагірянка, але через два роки люди просили вибачення. А ще через два роки односельці дали мені до ВРУ 90% без агітації. Я не в президентській партії БПП, бо для мене є одна партія — моя Україна. Але я гордий бути в команді Президента Петра Порошенка, бо саме він є Президентом України, котру зберіг, та Президентом українського народу, котрого захистив і котрому дав право обирати прозоро, чесно. Він як справжній воїн б’ється за Незалежність своєї країни до остатку і до кінця.

На жаль, більшість народу під час свого вибору скористалася не мудрістю, а захланністю, пихатістю та сподіваннями халяви, повелася на брехливі, нездійсненні обіцянки, що є проявом недостатнього розвитку й обізнаності. Бо не є мудрим обміняти на пост президента країни істинного патріота та інтелектуала на українофоба і блазня. Не є проявом патріотизму і моралі голосувати за свого насмішника, неукраїнця, дезертира і боягуза. Сьогодні цей народ зрадив свого захисника, а завтра він, народ, це зрозуміє. Позавтра ці люди пошкодують про свій вчинок. А згодом будуть благати Порошенка знову очолити державу. І він, Порошенко, буде Президентом нашої України.

Президент не зрадив свій народ, але народ його зрадив. «Чим вища мета, тим тяжчі змагання!». Справжню, об’єктивну оцінку дає народ не зараз, а дасть згодом, з часом. Президент Порошенко вже увійшов в історію становлення незалежності України. Але через емоційну немудрість більшості народу може статися так, що Україна може не ввійти в історію взагалі.

Я робив усе, що було в моїх силах. Але було, як виявилося, недостатньо. Боротьба за Україну продовжується, але вже у тяжчих умовах. Моя шана і повага людині високої честі та людської гідності — Президенту і Головнокомандувачу Петрові Порошенку! Ми програли тільки битву, але війну за нашу державу ми виграємо, бо правда за нами! Ми переможемо! І Україна переможе!

Я гордий бути в команді саме проукраїнського Президента України, патріота і воїна —Головнокомандувача Петра Порошенка! Програв не Порошенко, а програв сам народ і на цьому часовому проміжку програла Україна!