На Закарпатті тривають пошуки заблукалого в горах туриста

фото: zk.dsns.gov.ua

25-річний львів’янин заблукав у високогір’ї Карпат. Другу добу поспіль його шукають надзвичайники. Напередодні близько 13-ї вони отримали повідомлення, що зник турист. Про це повідомляють на сайті Управління ДСНС Закарпатської області.

Сталося це під час проходження туристичного маршруту на горі Піп Іван. Рятувальникам удалося налагодити з ним на певний час зв’язок, та згодом його втратили. Прикордонники звернулися по допомогу й до румунських колег, адже припускають, що чоловік може перебувати за межами України.

“Вже вранці сьогодні о 7:30 пошукові роботи було відновлено. Сформовано дві пошукові групи, які складаються з десяти осіб, також залучено чотири одиниці техніки. Поки чоловіка не знайдено. Також уже сьогодні з ним втрачено зв’язок. Питання, щоби до пошукових робіт залучити і прикордонників румунської сторони, оскільки це сталося в тій зоні, де межують Україна і Румунія. Висота снігового покриву більше метру, тому пошукові роботи досить ускладнені”, – прокоментував інцидент речник Державної служби з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області Федір Філіп.