На захопленні Комінтернового бойовики не зупиняться – розвідка

Широкіне-ОБСЄ біля вказівника -головне ОБСЄ в кадріТерористи “ДНР”, захопивши 22 грудня село у “сірій зоні” неподалік Маіруполя, готують наступні провокації.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Захоплене Комінтернове бойовики використовуватимуть як плацдарм для подальших дій, оскільки впродовж минулої доби зусилля терористів були зосереджені “на розширенні окупованих територій за рахунок захоплення населених пунктів у так званій сірій зоні, підкреслили в ГУР Міноборони.

“22 грудня ц.р. противник зайняв Комінтернове (Маріупольський напрямок) та здійснює підготовку до активізації провокаційних дій проти сил АТО у районі Широкіне”, – йдеться в повідомленні української розвідки.

Читайте також: Це надовго — комбат «Азова» пояснив невтішні для українських військ наслідки захоплення бойовиками Комінтернового (Відео)

Нагадаємо, вчора близько сотні бойовиків на бронетехніці захопили Комінтернове, яке раніше було демілітаризоване – звідти вийшов пол “Азов” та всі інші українські спецпідрозділи і війська.

Упродовж вчорашнього дня і сьогодні бойовики там розгорнули бурхливу діяльність, почавши за допомогою спецтехніки і бетонних блоків зводити там укріпрайон.