На пунктах пропуску люди знову стоять в кілометрових чергах

_ochered_4__1__729x547

На пунктах пропуску по лінії розмежування повідомляють про вже звичні черги та тягнучку. У мережі обмінюються інформацією, де найшвидше пропускають.

Про це пише Depo.Донбас.

На КПВВ “Новотроїцьке”, на Оленівці у  бік Маріуполя, черга до церкви. Повідомляють, що рух є. На “Перлині” в напрямку Маріуполя стоять близько 90 авто. На Оленівці в бік Донецька – близько 700 м. Рух дуже повільний. На Новотроїцькому в напрямку Донецька стоїть черга з близько 70 авто. Рух повільний.

“Оленівка в Донецьк – руху майже немає. За 40 хвилин просунулися машин на 5.
На “Перлині” на Маріуполь – приблизно 90 машін. На Донецьк на Оленівці черга – від початку Докучаєвського моста (починається ще до ДНРівського)”, – повідомляють очевидці.

Читайте також: На пунктах пропуску люди непритомніють в кілометрових чергах (Фото)

На КПВВ “Зайцеве” у бік Донецька черга близько 800 м. Рух є. Піших людей близько 150. На “Майорську” в напрямку Горлівки близько 40 авто. В бік Бахмута -близько 50 авто. Рух повільний.

На КПВВ “Мар’їнка”, на Донецьк, черга близько 800 м. На Курахове – близько 250 авто. Пішоходів на пункті пропуску близько 100 осіб. Рух дуже повільний.

“Машини не рахував, але за часом можете розраховувати так: з сьомої ранку на кілометр просунулися, зараз стоїмо після “Потьомкіна”, тобто броньовика, десь 60-ті”, – дописують користувачі групи.

На КПВВ “Харчовик” у бік Донецька – близько 70 авто. В напрямку Маріуполя чекають черги близько 180 авто.