На яку посаду мітить екс-мер Слов’янська Неля Штепа

217486

Неля Штепа в суді заявила, що бойовики захопили Слов’янськ за підтримки МВС і СБУ, і пообіцяла стати президентом

Екс-мер Слов’янська Неля Штепа звинуватила правоохоронців у сепаратизмі і пообіцяла стати президентом України. Про це повідомляє 112 канал.

Відзначається, що в засіданні Червонозаводського райсуду Харкова, який слухає справу екс-мера Слов’янська Нелі Штепи, оголошено перерву до 28 березня, 11:00.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 14 березня, після того, як підсудна під час свого допиту категорично відмовилася відповідати на питання, що задаються прокурорами. Штепа заявила, що готова відповідати на всі питання тільки в тому разі, якщо їх озвучить суддя.

Колегія суддів, порадившись на місці, вирішила дати представникам державного обвинувачення час до 28 березня, щоб підготувати і передати на розгляд суду питання в письмовому вигляді.

Крім того, в ході сьогоднішнього засідання відбувся допит самої Штепи. Вона протягом майже трьох годин читала свою промову, надруковану на 52 сторінках.

"Завершуючи свій виступ, вона сказала: "Слава Господу Богу! Слава Україні! Ми переможемо! Ваша Неля Штепа!". Після цього вона підписала роздруківку свого виступу і передала колегії суддів. Штепа додала суддям, що цей виступ стане для них сувеніром після того, як вона стане президентом України", - сказано в повідомленні.

Читайте також: Суд не побачив підстав звільняти Штепу з-під варти. Вона обіцяє сенсації

Під час свого виступу екс-мер Слов'янська категорично відкинула свою причетність до інкримінованих їй злочинів, а також звинуватила прокуратуру у фальсифікації справи.

На думку Штепи, до захоплення Слов'янська в квітні 2014 року причетні представники силових структур. За словами тодішнього мера, 12 квітня 2014 адмінбудівлі у Слов'янську захоплювали близько 1000 осіб.

За даними Штепи, у захопленні брали участь, зокрема, близько 100 колишніх працівників СБУ та МВС Донецької області, близько 250 осіб учасників "козачого ополчення", які з'явилися в березні 2014 року в Святогірську нібито для охорони Лаври, і "ще 650 осіб ополчення з Харкова і Луганська".

Підсудна підкреслила, що всі захоплення у Слов'янську відбулися з відома і за підтримки співробітників СБУ і МВС. Штепа також заявила, що попереджала Адміністрацію президента, Кабінет міністрів і СБУ про події в місті і про участь у цих подіях правоохоронців.

Вона висловила впевненість, що справжні патріоти України сидять у в'язниці, а правоохоронці є сепаратистами. "Прокуратура, СБУ, міліція - сепаратисти, і вони всі працюють саме в цьому напрямку", - підкреслила вона.