На виборчих дільницях 25 травня відеоспотереження не буде

камераПосилена увага з боку міжнародних спостерігачів – особливість позачергових виборів Президента України, які відбудуться 25 травня.

Читайте також. Конкурс для молоді: кращий мобілізаційний плакат для виборів-2014 (Відео)

Про це заявив заступник голови Тернопільської обладміністрації Леонід Бицюра під час засідання прес-клубу на тему: «Рівень готовності Тернополя та області до проведення президентських виборів, моніторинг реєстру виборців, та складу виборчих комісій».

– Наразі у Центральній виборчій комісії триває реєстрація міжнародних спостерігачів. Про це повідомляють місцеві органи державної влади, – зазначив Леонід Бицюра. – Тернопільщину вже відвідали спостерігачі зі Швеції, Канади. Я зустрічався з представниками посольства США. Вони цікавляться не тільки питаннями підготовки до виборів, а й суспільними настроями громадян.

На території Тернопільської області, за його словами, сформували всі п’ять окружних виборчих комісій (ОВК), 1182 дільниці (ДВК), з них 1155 – звичайні і 27 – спеціальні. Більшість з них – уже обладнані, згідно із вимогами, телефонним зв’язком, доступом до Інтернету, оргтехнікою, державними атрибутами тощо.

Читайте також. Вибори мерів на Тернопіллі: як не п’ятеро, то семеро кандидатів

– Обладміністрація як орган державної влади не впливає ні на агітацію, ні на формування ОВК та ДВК, – констатував Леонід Бицюра. – Наше завдання – лише матеріально-технічне забезпечення та вирішення  організаційних питань.

До речі, відеоспостереження на виборчих дільницях цього року не буде.  Адже, як свідчить попередній досвід, це було просто витрачання грошей, а не підкріплення організації виборів, переконаний політик.