“На все пішло хвилини 2-3”, – наступник “Мотороли” розкрив нові подробиці вибуху в ліфті

Терорист "Воха", який тепер командує бандою "Спарта"
Терорист “Воха”, який тепер командує бандою “Спарта”

Вибуховий пристрій, у результаті детонації якого загинув російський найманець Арсеній Павлов (“Моторола”), було закладено на дах ліфта.

Про це розповів новий командир батальйону “ДНР” “Спарта” Володимир Жога (Воха), передає Depo.Донбас з посиланням на КП.ру.

Читайте також: Шансів вижити у бойовика не було — журналісти реконструювали спосіб ліквідації «Мотороли» (Відео)

“Ліфт рознесло, троси, звичайно, пошкоджені, але не критично. Працювали люди досвідчені, проста людина, без підготовки, туди б не зайшла. Ця людина була підготовлена ​​максимально і по стресостійкості, і за швидкістю роботи. На все пішло хвилини дві-три, інакше б охорона щось запідозрила”, – заявив наступник Мотороли.

Він додав, що в момент вибуху організатор замаху на Моторолу перебував або поруч, або використовував якісь розпізнавачі голосу, жучки.

Читайте також: «Є ряд питань», — Ходаковський не вірить у версію вбивства «Мотороли», яку пропагують бойовики

Нагадаємо, 23 жовтня українські хакери заявили, що ліквідацію російського найманця Мотороли провели російські спецслужби.

Командир одного з підрозділів ополчення “ДНР” “Спарта” Моторола загинув 16 жовтня від вибуху у будинку в якому він жив. Сім’я Арсенія Павлова не постраждала. Разом з ним загинув його охоронець.

Читайте також: Стало відомо, хто очолив банду «Спарта» після «Мотороли» — новий командир уже дав коментар (Відео)