На Волині відзначать 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

фото: Волинська ОДА
фото: Волинська ОДА

28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного українського педагога, публіциста, поета, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. Його творчий доробок користуються популярністю не лише в Україні, а й далеко за її межами. Тож з метою належного відзначення цієї дати на Волині організують низку святкових заходів. Відповідне розпорядження та план заходів затвердив голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, йдеться на сторінці Фейсбук Волинської ОДА.

Відтак, учора, 24 вересня 2018 року, на базі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулася літературна година «Василь Сухомлинський: серце, віддане дітям».

Окрім того, упродовж вересня заплановано проведення педагогічних читань «Василь Сухомлинський: великий українець, педагог, гуманіст», присвячених життю і творчості відомого педагога. Натомість, в закладах освіти області проведуть виховні та інформаційно-просвітницькі заходи, конференції, педагогічні читання, семінарські заняття, лекції, години спілкування, присвячені 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинського.

Поруч із тим, у Волинській обласній бібліотеці для дітей організують експрес-виставки «Золоті розписи мудрості», а також перегляд літератури «Добро творити на землі людині лиш дано…». Також 26 жовтня у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбудеться обласна науково-практична конференція «Педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського в освітньому просторі Волині».