На Волині розпочався Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу в рамках проекту Міністерства юстиції «Я маю право!» (Відео)

фото: vo.suspilne.media
фото: vo.suspilne.media

У Волинській області упродовж цього року зафіксовано чотири випадки булінгу, розповіла  начальниця сектору ювенальної первенції Головного управління Нацполіції в області Інна Остапович.  Усі справи розглядав суд і виніс вироки.

Тож про булінг і відповідальність за цькування говорили у Волинському обласному науковому ліцеї.

Відсьогодні на Волині розпочався Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу в рамках проекту Міністерства юстиції «Я маю право!», інформує vo.suspilne.media.

Спеціалісти Луцького центру безоплатної вторинної правової допомоги організували просвітницький захід для дітей. Головний спеціаліст Анастасія Вольська із колегою у ігровій формі розповіла учням про булінг. Ці діти – восьмикласники. Колектив новий, каже учень Роман Майса.

Інколи дитину цькують за успіхи у навчанні, – це теж прояв булінгу, каже Максим Усаченко, головний спеціаліст Луцького центру вторинної безоплатної правової допомоги.

У цьому навчальному закладі випадків булінгу не було зафіксовано, каже директорка обласного наукового ліцею-інтернату обласної ради Ірина
Лозовська. Каже: педагоги  і психологи спілкуються з дітьми про це.

В області упродовж цього року зафіксовано чотири випадки булінгу, розповіла  начальниця сектору ювенальної первенції Головного управління Нацполіції в області Інна Остапович.  Усі справи розглядав суд і виніс вироки.

Подробиці – у відео UA: ВОЛИНЬ: