На варті у Тернополі – понад 300 чоловік і 38 автомобілів (Фото)

ПеремогаКоординаційний штаб громадського порядку Тернополя працює в Українському домі “Перемога”.

Створили його за дорученням міського голови Сергія Надала. Діє даний центр задля координації усіх груп, які забезпечують громадський порядок та безпеку важливих об’єктів і будівель, які потребують додаткової охорони, пояснив радник мера Максим Черкашин.

Читайте також. Тернопільщина: Самооборона рятувала і ловила п’яних водіїв (Фото)

Як усе діє? Громадські активісти спільно з представниками правоохоронних органів здійснюють патрулювання. Усі виклики, що стосуються надзвичайних подій, надходять на Інформаційно-довідкову службу міської ради. Після цього інформують штаб і приймають відповідні заходи реагування.

– Це хороший приклад забезпечення роботи з охорони громадського порядку і безпеки громадян у Тернополі підрозділами муніципальної поліції та громадськими формуваннями спільно з міліцією, – прокоментував міський голова Сергій Надал.

Читайте також. “У Тернополі – вже все працює” – міський голова Сергій Надал (Відео)

Після інструктажу на нічну варту 22-23 лютого вийшло понад 300 чоловік та 38 автомобілів. Відповідальні за роботу штабу – Микола Сивирин і Максим Черкашин.

До речі, вже о 21.30 члени громадського формування зафіксували продаж пива в магазині “Апельсин” на вул. Коновальця. За вказаною адресою виїхали працівники управління муніципальної поліції для складання протоколу. Коли на місце приїхали працівники муніципальної поліції, продавщиця закрилася у крамниці і нікого не пускала. Тож з понеділка доведеться самооборонцям і владі спілкуватися з власниками.

Довідково. Штаб координує роботу за п’ятьма напрямками:
1. Автомобільні патрулі;
2. Піші патрулі;
3. Блокпости та охорона об’єктів;
4. Групи швидкого реагування;
5. Запис добровольців.